MANDALA NEDİR?   / AKTİVİTE TAKVİMİ  / DİĞER ATÖLYELER   / EĞİTMENLERİMİZ  / MANDALA BLOG

Mandala Eğitim Programları

Mandala Eğitimleri Ne şekilde veriliyor? ve Ücreti :

Mandala Eğitimi yaklaşık 4 saat süren 1 tam günlük eğitimi içerir. İsteyenler hafta içi gündüz salı günlerini veya akşam ise perşembe akşamlarını seçebilirler. Hafta sonu ise Cumartesi günü katılabilirler. Bu ana Mandala Eğitimini aldıktan sonra Yaşam Çiçeği ve Mandala Tuval Boyama çalışmalarına da devam edebilirler. 

Çizimlerin sessiz ve meditatif bir ortam içinde yapılmasına önem veriyorum. Ders sonrası ve çizim öncesi mutlaka bir nefes çalışması yaptırıyorum. Bütün Atölye çalışmalarına öncelikle temiz bir nefes ile başlanmasını tavsiye ediyorum. Nefes havadaki Oksijenin doğru ve bilinçli bir şekilde şekilde teneffüs edilmesini sağlarken kan dolaşımımızı hızlandırıp sağlıklı bir duygu akışına geçmemize yardımcı oluyor. Nefes ile birlikte 5 dakika kadar duyguya geçme meditasyonu yaptırıyorum ve çizmeye, yaratmaya hazır berrak bir zihin ile çalışmaya başlıyoruz.

Mandala Eğitimi alanlar daha sonrasında günlük atölye çalışmalarına katılabiliyorlar. Bazen tek bir konuya meditasyon yapılarak bu konudaki tıkanıklığın giderilmesi veya dönüştürülmesi yönünde grup çalışması da yapılıyor veya kişisel çalışmalarda yapılabiliyor. 

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında konuşmacı ve eğitmen olarak Huzur evleri, çocuk yuvaları ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında da eğitim ve çalışmalar yaptırıyorum. Benzeri etkinliklere katılarak Mandala’nın faydalarını yayarken insanların hayata farklı bir açıdan bakmalarını sağladığıma inanıyorum.

Anlatmak yetmiyor, deneyimlemek gerekiyor. Gelin hep beraber Mandala yolculuğuna çıkalım bizlerde sanatın izlerini gelecek nesillere Sevgi, Barış, Huzur, Neşe, Mutluluk ve evrende farkedilmeyi bekleyen diğer güzel bütün erdemlerle birleştirip yayalım.

Size hiç tükenmeyecek bir HUZUR ve  MUTLULUK diliyorum.

Mandala bir tam günlük Eğitim Bedeli 300 TL + KDV dir. Kredi Karti geçerlidir.

Sevgilerimle,

Gülben Aykaç

Bağlantılar

Anasayfa Mandala Eğitim Programları

Twitter