MANDALA NEDİR?   / AKTİVİTE TAKVİMİ  / DİĞER ATÖLYELER   / EĞİTMENLERİMİZ  / MANDALA BLOG

Mandala Pilates Studio

Sağlıklı kilo vermenin vazgeçilmezi diyet ile birlikte sporuda hayatımıza katmamızdır. Diyetisyen Fazlı Sever kontrolünde pilates dersleri alarak hem sağlıklı beslenip hem daha dinç hissedip hem daha fit bir görünüme sahip olabilirsiniz. Mandala Pilates'te alanında uzman kişiler tarafından pilates eğitimi hizmeti verilmektedir.

 

Aletli Pilates

Vücudu şekillendirmek için özel olarak tasarlanmış Reformer Pilates ekipmanları ve profesyonel eğitmenlerin uyguladığı program ile 20 Derste muhteşem sonuçlar alacaksınız!

Mat Pilates

Aletli Pilates egzersizlerinden farklı olarak sadece kendi vücut ağırlığınızı kullanarak çalışılan Mat Pilates serisi egzersizleriyle gücünüzü keşfetmenin muhteşem keyfini yaşayacaksınız!

Hamile Pilatesi

Hamilelik sürecinde ve doğum sonrasında Hamile Pilatesi yaparak vücudunuzun formda ve güçlü olmasını sağlayacak, daha konforlu bir doğum ve doğum sonrası süreci geçireceksiniz.

Klinik Pilates

Bel, sırt, eklem ve solunum rahatsızlıklarının tedavisine yardımcıdır. Klinik Pilates çalışmaları doktorunuzun koyduğu teşhis sonrasında, onun direktif ve önerileri doğrultusunda yapılmaktadır.

Grup Pilates

Grup pilates derslerimiz ile uygun fiyata aletli pilatesin muhteşem etkilerinden faydalanabilirsiniz. Grup pilates derslerimizden maksimum fayda sağlamanız için sınıflarımız iki kişiliktir.

Çocuk Pilatesi

Çocukların daha güçlü bir kas ve eklem yapısına ve düzgün omurga yapısına ulaşması için çocuk pilatesi çok iyi bir tercihtir. Südyomuzda konusunda uzman ve sertifikalı eğitmenlerimizle çalışabilirsiniz.

Şirketler için Pilates

Şirketler için pilates programları, ofis ortamından kaynaklı tüm sağlık sorunlarına çözüm ve çalışanların iş verimini arttırmak için şirketlerde veya stüdyomuzda hizmet vermekteyiz.

Diyet ve Beslenme

Diyet ve Beslenme programını belirlemek uzman kontrolünde yapılması gereken bir çalışmadır. Profesyonel Diyetisyenimiz Fazlı Sever ile Diyet ve Beslenme Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

 

 

Bağlantılar

Anasayfa Kurumsal Mandala Diyetisyen Mandala Nedir? Mandala Pilates Studio

Twitter